…nie robię

Tata wobec systemu

Skoro nie mogę wychowywać dziecka swego,
Nie robię następnego!

Skoro większość władz, włączając w to władzę sądowniczą, ma w głębokim lekceważeniu to z kim i w jakich warunkach rosną młode pokolenia Polaków, podejmuję akcję-działanie przez zaniechanie. W związku z tym, że jak to określił pewien bandyta w postanowieniu, wniosek ojca o to by mógł wychowywać własne dziecko jest „przedwczesny” to ja poczekam na taką zmianę prawa, która będzie dawała mi gwarancję tego, że będę mógł chować swoje dziecię od chwili urodzenia, a jak będę chciał, to nawet wcześniej.

I niech się system emerytalno-rentowy rozwali, niech nam spada PKB, przyrost naturalny i co tam jeszcze… Możecie nawet wywiesić w Polsce tabliczkę z napisem ZAMKNIĘTE. Wygląda na to, że tyle tylko można zrobić, żeby nic nie robić! Wy nie robicie. Ja też nie robię. Akcja wkrótce dostępna na Facebooku.

GD Star Rating
loading...
...nie robię, 4.9 out of 5 based on 14 ratings
Tata wobec systemuStop psuciu prawa!Ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, czyli …nie robię cz. 2
Ten wpis został opublikowany w kategorii rozstanie, relacje między rodzicami, prawo i praktyka, dyskryminacja, prawa dziecka, sądy, urzędy, instytucje, prawa rodzicielskie, siła stereotypu, system wartości, miłość rodziców, desperacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 Responses to …nie robię

Dodaj komentarz