Andrzej

AndrzejMateusz zaprosił mnie do współtworzenia internetowych publikacji w blogu o ojcostwie. Skoro piszę to oczywiście zgodziłem się z Jego argumentami o potrzebie takich publikacji i zaproszenie przyjąłem.

Od 35 lat pracuję z młodymi ludźmi, uczę, wychowuję, wspieram i co najważniejsze rozmawiam z Nimi i ich rodzinami. Byłem nauczycielem licealnym, wychowawcą w ośrodku szkolno-wychowawczym, terapeutą i trenerem. Przez 20 lat byłem czynnym instruktorem harcerskim.

Obecnie zajmuję się szkoleniem dorosłych pracujących z dziećmi i  rodzinami. Jestem żonaty, współuczestniczyłem w powołaniu do życia czwórki dzieci. Będę dzielił się z czytelnikami swoim doświadczeniem i wiedzą zawodową z zakresu związanego z rozwodami, rodzicielstwem i wychowaniem dzieci w cyklu „Ojcowie i dzieci”. W swojej pracy zawodowej unikam odwołań do jakiejkolwiek religii, tak też będzie w tym blogu.

Zaproponowałem również cykl „Co mówią inni” – tu pozwolę sobie umieszczać znane mi opinie innych osób na tematy związane z głównym nurtem. Zapewne wielu czytelników nie będzie zgadzało się ze mną, jestem tego świadom, jestem otwarty na merytoryczną dyskusję do której serdecznie zapraszam.

Jeżeli ktoś będzie chciał niepublicznie zadać jakiś pytania zapraszam do pisania na blogową skrzynkę kontaktową (adres poniżej). Na pewno odpowiem.

Andrzej
andrzej@nocotytato.org.pl

GD Star Rating
loading...
Andrzej, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz