Kryptoreklama

Alienacja rodzicielska

Większość z Państwa już zna wybitną prawniczkę – _PPPM_. Otóż spieszę donieść o jej kolejnych sukcesach. A ponieważ nie wiem, czy może się sama reklamować – jako doradca prawny mogła, bo to zwykła działalność gospodarcza, ale jako aplikant radcowski chyba już nie – myślę, że należy się jej wsparcie.

Otóż wystosowała do mnie pocztą elektroniczną (czyli drogą urzędową) pismo, którego mądrości jeszcze w pełni nie zgłębiłem. Ale wynika z niego jasno, że pani prawnik, jak rozumiem z wykształceniem prawniczym i na aplikacji radcowskiej, uznaje za prawdziwą jedną z następujących tez:

  1. Wyroków sądów nie trzeba przestrzegać
  2. Miesiąc w zależności od okoliczności ma 9 lub 14 dni

Ponieważ _PPPM_ wielokrotnie udowodniła swój wysoki profesjonalizm, nie podejrzewam, żaby na powyższe tezy nie miała przekonującej i niepodważalnej argumentacji prawnej.

Szanowni Państwo, jeżeli ta pani umie udowodnić tak dosyć rewolucyjne tezy, to na pewno potrafi skutecznie załatwić dowolny Państwa problem. Nie chciałbym naruszać zasad zakazu reklamy, które mogą tę panią obowiązywać, więc nie podaję publicznie jej namiarów, ale w razie potrzeby, indywidualnie i prywatnie, przekażę każdemu sposób, jak się z nią skontaktować.

GD Star Rating
loading...
Alienacja rodzicielskaPosłuchać Cioci?Wakacje, wakacje…
Ten wpis został opublikowany w kategorii PA i PAS, ogólne, opieka nad dziećmi, decyzje w ważnych sprawach dzieci, prawnicy, dyskryminacja, prawo i praktyka, alienacja rodzicielska, zespół alienacji rodzicielskiej i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz