Polska walcząca

Alienacja rodzicielska

Niech każdy odniesie się po swojemu. Można nic nie robić, można coś zrobić. Ale dostałem zaproszenie i postanowiłem się nim podzielić. Oto ono:

Znowu protest w sądzie w Suchej Beskidzkiej

TELEWIZJA PROSI, ŻEBY PRZYSZŁO JAK NAJWIĘCEJ OSÓB ALIENOWANYCH OD DZIECI I OSÓB ZBULWERSOWANYCH TYM, ŻE W POLSCE IDZIE SIĘ DO WIĘZIENIA ZA PODEJMOWANIE PRÓB PRZEKAZANIA SWOIM DZIECIOM PREZENTÓW LUB TELEFONU KOMÓRKOWEGO!

W Szwajcarii, Belgii, Francji czy w Niemczech matka idzie do więzienia jeśli utrudnia kontakty z  ojcem, a w Polsce jeśli matka utrudnia kontakty z ojcem to do więzienia idzie nie ona tylko ojciec – bo przychodząc na widzenia uważany jest za sprawcę przemocy psychicznej wobec matki, złośliwego jej niepokojenia i zakłócania jej miru domowego. Jeśli Państwo nie wierzycie przyjedźcie 3, 16 i 17 sierpnia do Suchej Beskidzkiej. Tamtejszy sąd wyśle wtedy do ciężkiego więzienia kolejnych rodziców alienowanych za to, że starali się realizować obowiązek kontaktowania się z dziećmi. Narzucony zresztą przez ten sam sąd. Zostaną skazani za przemoc psychiczną i złośliwe niepokojenie alienujących “matek”…

GD Star Rating
loading...
Alienacja rodzicielskaAlienacja jako stan duchaRodzic w kwadratowym kole… czyli walka ustawy z alienacją
Ten wpis został opublikowany w kategorii alienacja rodzicielska, zespół alienacji rodzicielskiej, PA i PAS, decyzje w ważnych sprawach dzieci, sądy, urzędy, instytucje, miłość rodziców, relacje między rodzicami, być matką, prawo i praktyka, dyskryminacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 Responses to Polska walcząca

Dodaj komentarz