Pierwsza kostka domina

Opowiem swoją historię w skrócie. Rok temu dostałem Wyrok Nakazowy za swawolne wzywanie policji w celu nękania żony. Żona wniosła skargę 14 marca, po  tym jak 12 marca policjanci nakazali „babci” wydanie mi dziecka… dostałem 600 zł, grzywny. Złożyłem apelację, która właśnie została rozstrzygnięta – po 11 miesiącach i przesłuchaniu kilkunastu policjantów.

Każdy o tym wiedział, że interwencje policyjne w mojej sprawie (ponad 60 krotne) były uzasadnione – gdyby było inaczej, to interweniujący policjanci musieliby wystąpić do Sądu o ukaranie mnie, a tak się nie stało. Mimo to postępowanie apelacyjne trwało 11 miesięcy.

To pierwszy klocek domina. Mam złożoną apelację w sprawie jeszcze straszniejszej choć nie popełnionej zbrodni – za przemoc fizyczną i psychiczną oraz groźby spalenia domu. W praktyce chodzi chyba  o moją piosenkę “Płonę” (jestem muzykiem).

Wszystkie moje sprawy są wielowątkowe, a żona ciągle wymyśla coś nowego, aby uzasadnić rozwód, który jeszcze nie nastąpił, chociaż sprawa ciągnie się od grudnia 2009r. Bardzo zręcznie manipuluje stereotypami – młoda, naiwna, studentka Pedagogiki ze świetnymi ocenami, do tego uczennica Szkoły Muzycznej i ja, prowokacyjny staruch z przeszłością alkoholową, wielożeńca, szarpidrut, “z tego co wiem, nie jest nigdzie zatrudniony” (prowadził swoją firmę).

Zbankrutowałem, straciłem mieszkanie i sporo kasy, ale nie pozbawiła mnie hartu ducha. Wkurzam prokuratorów, udowadniając ich indolencję, wkurzam sądy swoją nadaktywnością. Podważam autorytet biegłych w RODK… oj dużo tego. Bez wątpienia moja żona wielce się przysłuży wszystkim facetom walczącym o swoje dzieci. Nikt tak sprytnie jak ona nie ośmiesza sprawiedliwości kpiąc z sądów, psychologów, prokuratorów, terapeutów oraz komorników… Robi to dość oficjalnie, można rzec, że wręcz głupio, ale jak na razie wygrywa. Dali się jej „zbajerować” i w swojej arogancji brną w to dalej, nie chcąc się przyznać do tego, że młoda laseczka zrobiła ich w ciula.

16 maja, ruszyła pierwsza kostka Domino – uniewinnienie – następna rusza 8 czerwca, ale to jeszcze nie koniec. A… 12 lipca, po ponad rocznej przerwie, odbędzie się posiedzenie w sprawie rozwodowej…

To jedna z historii, jakie otrzymaliśmy na adres historia@nocotytato.org.pl. Będziemy sukcesywnie publikować nadsyłane historie. Każdy może do nas napisać. Więcej informacji można znaleźć we wpisie Opowiemy Twoją historię! Zapraszamy do współpracy!

GD Star Rating
loading...
Pierwsza kostka domina, 4.0 out of 5 based on 1 rating
Opowiedz nam swoją historięOpowiemy Twoją historię!Rzecznika Praw Dziecka ta historia nie zainteresowała…
Ten wpis został opublikowany w kategorii mężczyźni i kobiety, opowiedz nam swoją historię, sądy, urzędy, instytucje, rozstanie, relacje między rodzicami, prawo i praktyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 Responses to Pierwsza kostka domina

Dodaj komentarz