Obchodzimy Dzień Ojca

W sobotę Dzień Ojca. Łatwo go obchodzić dzieciom, które są z ojcem. Ale jak ojciec jest daleko? Kiedy zabraniają im nawet złożyć życzenia? Ojcowie pomogą. Ojcowie zazwyczaj pomagają swoim dzieciom w problemach.

W Łodzi spotykamy się o godzinie 11:00 na Pasażu Schillera. Tutaj będzie wystawa zdjęć pod tytułem “Skazani“. Pokaże, jakie wyroki dostają dzieci i ojcowie.

W Warszawie spacer z wirtualnym dzieckiem. Też o godzinie 11:00. Pod Kolumną Zygmunta. Organizatorzy zapraszają wszystkich ojców, którzy samotnie muszą spędzać ten dzień, aby przyszli pospacerować z wieszakiem, na którym będzie koszulka dziecka. Chcą pokazać, jak czuje się ojciec wiecznie oczekujący, wiecznie samotny, wiecznie opuszczony…

Zapewne podobnych wydarzeń będzie więcej. Zapraszamy wszystkich do udziału i do informowania naszych czytelników. Żeby każdy mógł świętować ten szczególny dzień, Dzień Ojca!

GD Star Rating
loading...
Obchodzimy Dzień Ojca, 4.4 out of 5 based on 5 ratings
Dzień Ojca 2012Dzień Ojca 2012
Ten wpis został opublikowany w kategorii być ojcem, ojcowie i dzieci, organizacje i ruchy, siła stereotypu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Obchodzimy Dzień Ojca

  1. NotifyMateusz pisze:

    Serdecznie prosimy wszystkich, którzy wzięli udział w tych wydarzeniach, albo w innych akcjach z okazji Dnia Taty, żeby nam opisali, jak było. Wystarczy kilka zdań w komentarzu tutaj.

      [Cytuj]  [Odpowiedz]

    Zgłoś komentarz jako niewłaściwy

    Dobre/Słabe: Dobre 1 Słabe 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby powiadomić kogoś, że odpowiedziałeś na jego komentarz kliknij znak @ przy jego imieniu. Tekst, który się pojawi w okienku edycji, nie będzie widoczny w opublikowanym komentarzu.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo