My Rodzice – audycja w Radiu Lublin

Niedawno Olgierd w tekście Duży dziennik o dzieciach, ojcach i Akcji 207 prezentował artykuł mówiący między innymi o naszej działalności i Akcji 207. To ja dzisiaj chciałbym Państwu zaprezentować audycję radiową z naszym udziałem. Pani redaktor Aneta Wójciszyn-Wasil zaprosiła nas do programu My Rodzice w lubelskiej rozgłośni Polskiego Radia. Informowaliśmy Państwa o tej audycji wcześniej w tekście no co ty Tato w Polskim Radiu Bardzo dziękujemy Pani Redaktor za zaproszenie i za dobrą, rzeczową rozmowę. Niektórzy z Państwa mieli zapewne możliwość wysłuchania audycji na żywo w internecie lub za pośrednictwem fal radiowych (w województwie lubelskim). Dla tych, którym się nie udało, lub którzy chcieliby jeszcze raz posłuchać tej audycji, zamieszczamy poniżej jej nagranie udostępnione nam przez Panią Redaktor.

Pierwsza część audycji (12:22) – 7,08MB

Druga część audycji (14:36) – 8,25MB

Trzecia część audycji (6:48) – 3,89MB

Dziękujemy serdecznie również naszym Czytelnikom i Komentatorom – to dzięki Wam sprawa świadomego i mądrego ojcostwa nabiera rozgłosu.

GD Star Rating
loading...
no co ty Tato w mediachDuży dziennik o dzieciach, ojcach i Akcji 207Dzień Dobry nocotytato
Ten wpis został opublikowany w kategorii miłość rodziców, rozstanie, być ojcem, relacje między rodzicami, być matką, wychowanie, akcje no co ty Tato, akcja 207, opieka nad dziećmi, siła stereotypu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz