Dobry klimat dla rodziny?

Szanowni Państwo,
Biuro Polityki Społecznej Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zaprosiło no co ty Tato do udziału w debacie publicznej i współtworzenia rozwiązań, które poprawią klimat dla polskich rodzin. Ponieważ no co ty Tato to przede wszystkim czytelnicy, komentatorzy i autorzy, zapraszam serdecznie wszystkich Państwa do refleksji i pogłębionej dyskusji nad programem przygotowanym  przez szerokie grono ekspertów. Spróbujmy spojrzeć na propozycje z praktycznego punktu widzenia. Odwołajmy się do naszych doświadczeń i przeżyć. Zestawmy przedstawione propozycje z sytuacjami, przez które przeszliśmy czy w których się znajdujemy obecnie.

Jest dobry moment, żeby włączyć się w tworzenie nowych rozwiązań prawnych. Jest możliwość, żeby nasz głos został usłyszany. I są szanse, żeby z zebranych pomysłów powstały propozycje, które zyskają rangę obowiązującego prawa. Nie można przeoczyć takiej szansy. Kto chce mieć wpływ na kształt przyszłych regulacji powinien odpowiedzialnie i aktywnie włączyć się w obecną debatę.

Poniżej zamieszczam pismo do no co ty Tato z Kancelarii Prezydenta RP oraz przesłany razem z pismem program Dobry Klimat dla Rodziny. Program ten został pobrany ze stron kancelarii.

Serdecznie zapraszam i zachęcam do uważnej lektury, a później do zabrania głosu. Wszystkie propozycje i uwagi zamieszczone u nas przekażemy w formie zagregowanej autorom programu.

Download (PDF, 441KB)

Download (PDF, 295KB)

GD Star Rating
loading...
Dobry klimat dla rodziny?, 4.9 out of 5 based on 7 ratings
Ten wpis został opublikowany w kategorii miłość dzieci, prawa dziecka, prawa rodzicielskie, opieka nad dziećmi, stowarzyszenie no co ty Tato, decyzje w ważnych sprawach dzieci, konsultujemy program Prezydenta RP, sądy, urzędy, instytucje, miłość rodziców, relacje między rodzicami, prawo i praktyka, akcje no co ty Tato. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 Responses to Dobry klimat dla rodziny?

Dodaj komentarz