Zgodna rodzina – w kategorii żart ponury

Powiadomieni o zakłóceniu ciszy nocnej policjanci weszli do mieszkania Państwa dajmy na to M. i stwierdzili, że przy dźwiękach głośnej muzyki 5-miesięczne dziecko płacze, a matka (jak się okazało 1,5 promila alkoholu w organizmie) śpi. Ojciec dziecka na widok policjantów przyłożył jednemu z nich, a potem spuścił psa. Jak się okazało też trzeźwy nie był. Ale na uwagę zasługuje wzorowa postawa rodziców, wspierających się zarówno w piciu, jak i w wychowaniu dziecka – oboje zgodnie stwierdzili, że dziecko, skoro płacze, to ma do tego prawo, a matka kiedy śpi to znaczy, że jest zmęczona swoimi obowiązkami i nie będzie byle policjant głowy w środku nocy jej zawracał. I za tę obronę miru domowego odpowie pewnie przed sądem ojciec… Tak źle i tak niedobrze. Przecież wiadomo, że 5-miesięcznego dziecka nie mógł nakarmić piersią. Zresztą był pod wpływem alkoholu…

W tym samym miasteczku zdarzyła się też inna podobna historia, w której matka miała 3,8 promila, dziecko miało 3 tygodnie, spało, i wróci pod opiekę ojca, choć matka dziecka nie chciała go wpuścić do domu… Jak widać z przytoczonych przykładów ojciec dziecku, nawet tak małemu jest potrzebny.

Niestety to zdarzyło się naprawdę

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii mężczyźni i kobiety, ogólne, opieka nad dziećmi, być ojcem, być matką. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 Responses to Zgodna rodzina – w kategorii żart ponury

Dodaj komentarz