Cenzora społecznego zatrudnię…

Informacja o moim blogu dotarła do _PM_ i do jej znajomych. Zacząłem uzyskiwać tak zwany feedback, czyli informację zwrotną. Zarzuca się mi:

  • kłamanie
  • sianie nienawiści

W związku z tym, że rzetelność zawsze była dla mnie najważniejsza, proszę wszystkich czytelników o wskazywanie wszelkich kłamliwych lub nienawistnych fragmentów we wszystkich postach. Obiecuję, że kiedy tylko dostanę taką informację, natychmiast podejmę starania, żeby wpis doprowadzić do zgodności z prawdą i do niesiania nienawiści.

Oczywiście każdy może zamieścić swój komentarz wszędzie i jeżeli tylko nie jest on sprzeczny z prawem, będzie opublikowany. Ale jeżeli ktokolwiek uważa, że publikuję informacje kłamliwe lub sieję nienawiść, niech pisze wprost na adres nocotytato@nocotytato.org.pl podając w temacie “kłamstwo nienawiść” lub inne podobne słowa. W treści proszę wskazać, który fragment jest podejrzany i jaka jest prawda (jeżeli chodzi o kłamstwo).

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 Responses to Cenzora społecznego zatrudnię…

Dodaj komentarz