Poradźcie mi, proszę…

Zostałem zaproszony do programu “Kawa czy herbata” do rozmowy na temat samotnego ojcostwa. Rozmowa będzie krótka (dosłownie kilka minut), a ja nie będę jedynym gościem, więc problem na pewno nie zostanie omówiony w całości. Autorzy programu chcą jednak zarysować problemy, z jakimi na co dzień boryka się ojciec samotnie wychowujący dzieci a także sformułować podstawowe porady dla początkujących samotnych ojców.

Wszystkich, którzy mogliby mi pomóc lepiej się przygotować do tak skrótowej rozmowy na tak rozległy temat, proszę o poradę i pomoc.

Pewien wybitny polityk i dyplomata powiedział kiedyś, że do 5 minutowego wystąpienia w ONZ przygotowuje się 2 tygodnie. Jeżeli ma pół godziny, to starczą mu dwa dni. A jeżeli może mówić przez 2 godziny, to może zacząć w dowolnym momencie bez przygotowania. Ponieważ forma rozmowy jest tak ograniczona czasowo, proszę o pomoc w wyborze najważniejszych do poruszenia kwestii. Program będzie w środę, więc mamy 4 dni. Każdy, kto chciałby mi pomóc, może to zrobić w formie komentarza pod tym tekstem, lub wysyłając wiadomość za pomocą formularza kontaktowego dostępnego po kliknięciu napisu napisz do nas w stopce każdej strony naszego bloga.

Z góry dziękuję za pomoc i wsparcie.

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ojcowie i dzieci, co mówią inni, o życiu, być ojcem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 Responses to Poradźcie mi, proszę…

Dodaj komentarz