Otworzyć archiwa!

TortSzanowni Państwo,
z okazji pół roku istnienia naszego bloga chcielibyśmy rzucić kilka liczb.

Od początku działania no co ty Tato mieliśmy ponad 27.360 odwiedzin, z czego przeciętne odwiedziny trwały równo 7 minut, a każdy czytelnik przeczytał średnio 3,3 strony w czasie jednych odwiedzin.

Odwiedziło nas 11.270 unikalnych osób, z czego prawie 50% było u nas co najmniej 5 razy.

Nasi czytelnicy obejrzeli w sumie nasze strony ponad 90.200 razy (licznik wyświetlany na stronie jest nieco bardziej zachowawczy niż w systemie Google Analytics – stąd drobna rozbieżność). W tej liczbie było 63.703 unikalnych odsłon.

W tym czasie 16 autorów opublikowało 461 wpisów, a 161 komentatorów umieściło 4.379 komentarzy.

To wszystko, to Państwa zasługa. Serdecznie dziękujemy i… chcielibyśmy zaprosić do intelektualnej zabawy. Otwórzmy archiwa! Charakterystyka bloga jest taka, że ciągle pojawiają się nowe treści, a stare gdzieś odpływają. Ale czasami pojawiały się tutaj zarówno we wpisach jak i w komentarzach całkiem interesujące myśli, pomysły, koncepcje. A może pop prostu ujęły nas za serce… Spróbujmy je odgrzebać i nadać im nowe życie! Wystarczy skomentować taki tekst, pisząc, dlaczego uznaliśmy go za ważny. Automatycznie pojawi się na belce z najnowszymi komentarzami.

Nasz blog można przeglądać na wiele sposobów. Na prawej belce można znaleźć różne zestawienia – między innymi według miesięcy, według słów kluczowych czy kategorii lub według autorów. Jest również 15 losowo wybranych wpisów – przy każdym odświeżeniu strony innych.

Miłej zabawy życzymy!

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.