Małe Dorosłe Dziewczynki

Najgorsze co może się zdarzyć facetowi to tak zwana ukochana córeczka tatusia i mamusi. Mam tego pecha że właśnie na taką dziewczynę się naciąłem. Mimo, że pierwszy okres wspólnego życia wyglądał jak bajka, szybko przekonałem się, że normalne życie bajką już być nie musi. Księżniczka po pierwszym odczarowaniu może okazać się osobą całkowicie nie zdolną do samodzielnego funkcjonowania w związku. Uzależnienie od opinii mamy i taty bywa tak duże, że w pewnym momencie wyjście do parku staje się problematyczne. Trzeba będzie zaraz zdać relację do instancji wyższej. Każdy zakup do domu wymaga konsultacji z mamą i tatą. Nawet obiad można gotować z rodzicielką przez skype’a…

Taka nie samodzielna osoba nie jest w stanie odpowiedzialnie podjąć żadnej życiowej decyzji. Kiedy zbliża się ważny albo przełomowy moment w życiu wykręca numer telefonu do taty i wkręca biednego człowieka w ustawianie swojego faceta. Nagle ten starszy pan musi się wziąć za załatwianie nie swoich problemów. Zawsze myślałem, że jak się umie wspólnie pójść do łóżka, to można również wspólnie podejmować decyzje i nie trzeba wołać na pomoc tatusia czy mamusi.

Dla trzydziestoletniej dziewczynki dziecko to także wielki problem. Dziewczynka, mimo że jest matką, to i tak niewiele umie i chce zrobić. Zawsze się znajdzie babcia albo dziadek którzy wiedzą najlepiej jak się zająć dzieckiem. U mnie doszło do takiej paranoi że mój syn miał trzech ojców:

  1. Nieznanego – „Ty nie jesteś ojcem” – tak twierdziła ona oraz jej rodzina
  2. Mnie – on jest moim synem – wiem to na pewno
  3. Dziadka – ja jestem ojcem – tak twierdził jej ojciec

Skąd się biorą takie dziewczęta? Kiedyś jadąc z niedoszłym teściem zacząłem rozmowę o tym, że kiedy leciałem do Polski moja była Pani nie odprowadziła mnie na lotnisko i stała się strasznie opryskliwa. Odpowiedział:

Widzisz, ona jest taka niesamodzielna i nie wie co ma robić w życiu, ponieważ ja się nie angażowałem w wychowanie córek. Wiesz jaka jest moja żona. Ona im nic nie pozwalała robić w domu, a jak już coś robiły, to było zawsze źle. Całkowicie się odsunąłem wolałem się z nią nie kłócić.

Produkujmy sobie dalej Małe Dorosłe Dziewczynki które mają dzieci.

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne, historia, siła stereotypu, miłość rodziców, rozstanie, o życiu, być ojcem, relacje między rodzicami, być matką, mężczyźni i kobiety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 Responses to Małe Dorosłe Dziewczynki

Dodaj komentarz