Kobieto, nie każdy musi pisać!

Blog to miejsce, gdzie się pisze, gada, spiera… Przedstawiamy swoje doświadczenia, swoje przemyślenia, swoje teorie. Ale pojawiają się też pomysły żeby przejść do działania. Za kilka dni rozpoczynamy naszą pierwszą akcję. Ale już zostało zgłoszonych kilka kolejnych pomysłów. Chociażby dzisiaj pojawił się „Salomon Temidy”. Już wstępnie opracowany. Ale…

Od wstępnej, czy nawet dopracowanej koncepcji do akcji, która zostanie zauważona, coś zmieni w życiu co najmniej kilku osób, jest daleka droga. Potrzebna jest praca koncepcyjna, przygotowanie dokumentacji, narzędzi, koncepcji marketingu, koordynacja działań… A autorów bloga jest tylko kilkanaścioro. Na szczęście pojawiają się życzliwe osoby, chętne razem z nami pracować na rzecz poprawy sytuacji dzieci, którym brakuje ojców. Nie trzeba być „pisarzem”, żeby coś dobrego zrobić. Może nawet czasem lepiej nie być pisarzem?

Od jakiegoś czasu pojawia się na no co ty Tato Kobieta. Chciałbym jej bardzo serdecznie podziękować za życzliwe słowa i zaangażowanie. Mam wrażenie, że chciałaby nas pogonić do roboty. My oczywiście damy się pogonić, ale też potrzebujemy pomocy. Dlatego, Kobieto, zapraszamy serdecznie. Przyłącz się do nas. Nie musisz pisać. Możesz organizować, wspierać, popychać, moderować działania i akcje. Jak wiesz, pomysły już są. Kończy się zwykłe gadanie. Przechodzimy do czynów. A żeby Cię, Kobieto, zachęcić (przekupić?) powiem, że nie mamy jeszcze koordynatora wolontariuszy – jest stołek do wzięcia Grin

No dobrze, żarty na bok. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Każdy się przyda. Wystarczy się zgłosić mailem na adres nocotytato@nocotytato.org.pl, admin@nocotytato.org.pl albo mateusz@nocotytato.org.pl. Napisać o sobie kilka słów, zadeklarować co kto może robić. Czekają nas działania od konsultowania dokumentów prawnych, poprzez prowadzenie korespondencji mailowej aż po rozgłaszanie naszych akcji na forach internetowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Można działać całkowicie anonimowo a można być jawnym członkiem naszego zespołu. Każdy się zmieści w naszej formule. Jest jeden wymóg – życzliwość dla ojcostwa. No i może jeszcze jeden – życzliwość dla wszystkich. Nie chcemy szerzyć nienawiści ani walki klasowej. Myślmy pozytywnie!

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 Responses to Kobieto, nie każdy musi pisać!

Dodaj komentarz