Jak się to wszystko zaczyna?

Kiedy kształtuje się nasz stosunek do świata? Kiedy powstaje nasze nastawienie do świata? Kiedy się uczymy komunikować? Czy doświadczenia w najwcześniejszych latach a nawet miesiącach mogą decydować o przyszłym życiu?

Szczególnie dla nas, ojców zabiegających, często bezskutecznie, o lepsze życie dla naszych dzieci to ważne. Jak pomóc budować dziecku więzi, jak je przygotować do kontaktu ze światem. Zapraszam na szósty wykład Marii Berlińskiej z cyklu “Rozmowy o komunikacji”. Jednocześnie jest to ostatni wykład w pierwszej serii i zapowiedź następnej serii wykładów. Serdecznie dziękujemy za te cenne myśli, porady, spostrzeżenia i zalecenia. I z niecierpliwością czekamy na ciąg dalszy.

Rozmowy o komunikacji – Maria Berlińska – wykład szósty

GD Star Rating
loading...
Maria Berlińska o komunikacjiSłyszeć czy słuchać?
Ten wpis został opublikowany w kategorii mężczyźni i kobiety, o życiu, ratujmy rodzinny dom dziecka państwa Berlińskich, relacje między rodzicami. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby powiadomić kogoś, że odpowiedziałeś na jego komentarz kliknij znak @ przy jego imieniu. Tekst, który się pojawi w okienku edycji, nie będzie widoczny w opublikowanym komentarzu.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo