Skąd wiedzieć, czy zachowujesz się w porządku?

Kiedy idziesz ulicą i widzisz, że ludzie się za tobą oglądają to wiesz, że coś jest nie tak. Plama na ubraniu? Rozerwana nogawka? Rozpięty suwak? A może jakieś dziwne ruchy? Odgłosy? Fryzura…Ukradkowo robisz błyskawiczny przegląd, żeby natychmiast doprowadzić się do porządku.

Nieco trudniej jest w bezpośrednich relacjach z ludźmi. Nie zawsze ktoś się krzywi, bo zrobiłeś coś nie tak. Czasem z zazdrości czy z zawiści, a najczęściej bez żadnego związku z tobą. Skąd wiedzieć? Jak rozpoznać, czy chodzi o ciebie, czy nie?

Jest jednak taki rodzaj relacji, w którym bardzo łatwo jest przeprowadzić na własną rękę test, który natychmiast da jednoznaczny i ostateczny wynik. Relacje między byłymi partnerami, którzy mają dziecko, są najczęściej dosyć jednowymiarowe. Powiedziałeś coś matce swojego dziecka a ona się skrzywiła? Wyobraź sobie, że to ona tobie powiedziała to samo. Jak się czujesz? Usłyszałaś coś od ojca dziecka i nie wiesz, czy się obrazić? Przypomnij sobie, czy ty kiedyś nie użyłaś tych samych słów w stosunku do niego…

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii rozstanie, być ojcem, relacje między rodzicami, być matką, mężczyźni i kobiety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 Responses to Skąd wiedzieć, czy zachowujesz się w porządku?

Dodaj komentarz