Konkurs
Apolityczne poparcie
dla Ministerstwa Sprawiedliwości
potrzebne od zaraz

A w zasadzie to dwa konkursy właśnie ogłaszamy. Pierwszy – techniczny – na nagrodę w tym drugim. Ponieważ nie działamy komercyjnie, nie mamy możliwości ufundowania jakiejś nagrody materialnej. Ale chcielibyśmy nagrodzić zwycięzców konkursu drugiego, bo to ważna sprawa. Zatem proszę o zgłaszanie w komentarzach propozycji nagród.

A drugi – ważniejszy konkurs – dotyczy MEDIACJI. Ministerstwo Sprawiedliwości podjęło właśnie akcję Masz prawo do mediacji. Ponieważ uważamy, że w sprawach rodzinnych prawie wszystkie sprawy da się rozwiązać w drodze mediacji – i że jest to najlepsza metoda rozwiązywania wszelkich sporów w rodzinie, chcielibyśmy gorąco tę akcję poprzeć. Jednocześnie nie chcemy stać się tubą ministerstwa ani nie chcemy się włączać w działania którejkolwiek partii czy organizacji politycznej.

Dlatego prosimy wszystkich naszych czytelników i sympatyków o zgłaszanie pomysłów na to, jak możemy skutecznie i wyraziście poprzeć akcję Ministerstwa bez tworzenia niepotrzebnych politycznych powiązań. Pomysły można zgłaszać do końca tygodnia, czyli do 20 marca do północy. Chociaż, jeżeli wcześniej pojawią się dobre pomysły i zyskają powszechną akceptację, to mogą zostać uruchomione bez czekania do końca okresu zgłaszania. I druga ważna informacja – jeżeli będzie kilka dobrych pomysłów, to możemy zrealizować wszystkie!

Zapraszamy do składania propozycji (oczywiście w komentarzach do tego wpisu),
Autorzy no co ty Tato

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 Responses to Konkurs
Apolityczne poparcie
dla Ministerstwa Sprawiedliwości
potrzebne od zaraz

Dodaj komentarz