Ojcowie górą?

No i znowu wracamy do starych dylematów. Ojciec wygrał w sądzie. Odebrał matce dziecko. Złożył wniosek o skierowanie dziecka do rodziny zastępczej, ale później zmienił go na zabranie dziecka od matki do siebie. Matka dowiedziała się od kuratorów, że nie będzie kontaktów dziecka z matką… A kiedy umundurowane służby zabierały dziecko z domu matki, ono krzyczało: Mamuniu ratuj!

Dokładniej zostało to opisane w tekście „Mamuniu ratuj!”. Policjanci przed 7 rano wyciągnęli 5-letniego Piotrusia z łóżka na portalu radia TOK FM… Wstrząsające jest, że profesor psychologii może tak potraktować własne dziecko. Ale wygląda, że w dyskusji pojawią się jeszcze ciekawsze koncepcje i pomysły. Warto śledzić dyskusję pod tym tekstem.

GD Star Rating
loading...
Sprawa PiotrusiaRozum dołem?
Ten wpis został opublikowany w kategorii przemoc, psycholodzy, psychiatrzy, badania, dyskryminacja, sądy, urzędy, instytucje, ojcowie i dzieci, alienacja rodzicielska, miłość rodziców, zespół alienacji rodzicielskiej, być ojcem, PA i PAS, relacje między rodzicami, prawnicy, prawo i praktyka, mężczyźni i kobiety i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 Responses to Ojcowie górą?

Dodaj komentarz