Wprowadzenie dla Czytelnika

Namówiony przez Mateusza (dziękuję!) z przyjemnością dołączyłem do szacownego grona autorów. Do tej pory byłem jedynie czytelnikiem i z rzadka komentatorem. Dlatego pozwalam sobie zwrócić się z krótkim apelem do osób po drugiej stronie ekranu. Czyli między innymi do Ciebie, Szanowny Czytelniku.

Uprasza się przede wszystkim o cierpliwość. Zarówno wobec braku doświadczenia autora, jak i jego krzywdzących uogólnień. Doświadczenia nabiorę, a uogólnienia – podobno na starość zyskuje się  szerszy ogląd i tendencja do bezkompromisowych generalizacji spada. Zobaczymy. Obiecuję 2 rzeczy – szacunek do ról rodziców oraz szczerość. Dołożę też wszelkich starań, aby było ciekawie, bez patosu, a czasami z humorem. Jeśli ktoś spośród licznego grona Szanownych Czytelników odbierze mój dowcip jako sarkazm, złośliwość, ironię i/lub uszczypliwość… cóż, niech i tak będzie. Pozostałym życzę dobrej zabawy i – mam nadzieję – inspiracji do twórczej wymiany opinii. A jeśli komuś uda się w jakiś sposób pomóc, będę więcej niż zadowolony.

Wpisy nie są kierowane do osób z konkretnej grupy. Mam nadzieję, że będą nas czytać i rozmawiać z nami zarówno ojcowie, jak i matki; zarówno sędziowie płci obojga, jak i biegłe panie psycholożki (rodzynki w rodzaju biegłych panów psychologów przepraszam, nie wiedziałem o Panów istnieniu), zarówno zobowiązani, jak uprawnieni… Nie będę zresztą mnożył podziałów, są w gruncie rzeczy sztuczne.

Jeśli blog się Państwu nie spodoba, powiedzcie to najpierw nam. Jeśli się spodoba, powiedzcie osobom dla Was ważnym.

Dziękuję. Pozdrawiam. Olgierd

GD Star Rating
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aby powiadomić kogoś, że odpowiedziałeś na jego komentarz kliknij znak @ przy jego imieniu. Tekst, który się pojawi w okienku edycji, nie będzie widoczny w opublikowanym komentarzu.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNo