Witamy Olgierda!

OlgierdDrodzy czytelnicy,
powitajmy serdecznie Olgierda – kolejnego ojca, który będzie współtworzył ten blog. Olgierd od lat zmaga się z konsekwencjami swoich decyzji i z trudnościami wynikającymi z nierównego traktowania rodziców przez system.

Po raz pierwszy spotkałem Olgierda na jednym z forów dyskusyjnych poświęconych sprawom ojców. Spodobało mi się jego rzeczowe podejście do tematu i umiejętność nawiązania kontaktu z rozmówcą. Od pewnego czasu Olgierd aktywnie uczestniczył w dyskusjach na tym blogu jako olowas.  Jego komentarze zostały teraz podpisane jako Olgierd. Jestem przekonany, że Państwo nadal będą czytać jego wypowiedzi i wpisy z zainteresowaniem.

Jednocześnie pragnę poinformować, że w najbliższym czasie dołączą do nas kolejni autorzy. W tej chwili prowadzę rozmowy (w różnym stadium zaawansowania) z czterema paniami – bo przecież kwestia ojcostwa jest sprawą wszystkich a nie tylko facetów – oraz z jeszcze jednym ojcem. Możliwe również, że niedługo skonkretyzują się rozmowy z kolejnym ekspertem – terapeutą zajmującym się w sposób szczególny formacją duchową (nie mylić z religijną) mężczyzn.

Jeszcze raz serdecznie witam Olgierda a wszystkich zapraszam do lektury.

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne, powitanie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.