no co ty Tato ma już roczek!

Tort urodzinowy

Zaczęło się 365 dni temu. To był blog jednego autora. Blog ojca bezbronnego wobec systemu. Nie zaczynało się obiecująco. Każda odsłona to było wydarzenie. Pierwszy komentarz? Pojawił się po 6 chyba dniach. Znajoma autora zachęciła swoją Mamę, żeby napisała, co o tym myśli. Później, dzięki facebookowi, zaczęło się to po trochu rozwijać. Dzisiaj mamy 17 autorów. Oczywiście nie wszyscy piszą regularnie… Każdy ma swoje życie, swoje możliwości i ograniczenia – organizacyjne, czasowe, emocjonalne… W najbliższym czasie dołączy do nas zapewne kolejnych dwóch autorów.

Przez ten rok opublikowaliśmy 735 wpisów. Zamieszczono 7612 komentarzy. Mieliśmy ponad 125 tysięcy unikalnych odsłon i ponad 164 tysiące odsłon w ogóle. Ponad 25 tysięcy osób odwiedziło nas w sumie prawie 60 tysięcy razy. Średni czas odwiedzin to prawie 6 minut. Chyba można powiedzieć, że jesteśmy czytani. Przeprowadziliśmy akcję 207, poleciliśmy naszym czytelnikom kilka istotnych działań, które jeżeli nawet nie pomogą każdemu z nas, mogą pomóc przyszłym pokoleniom. Walczymy o zmiany w świadomości społecznej. Bo to społeczeństwo przez swoje oczekiwania, doświadczenia i przekonania kształtuje życie milionów dzieci i rodziców – w rodzinach pełnych jak i w rodzinach, w których rodzice się rozstali.

W najbliższym czasie planujemy założenie stowarzyszenia. Chcemy wyjść z naszymi działaniami poza blog. Występować również w realnym świecie. Ale teraz przede wszystkim dziękujemy naszym autorom, komentatorom i czytelnikom. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy działać. I liczymy na to, że dalej będziecie z nami. My zrobimy wszystko, żeby zostać z Wami.

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 Responses to no co ty Tato ma już roczek!

Dodaj komentarz