Nie rozumiem

Wiele bardzo ciekawych pomysłów pojawiło się na naszym blogu, między innymi wiele obiecująca idea opieki nad dziećmi pozbawionymi z różnych  powodów ojców. Nota bene bardzo mi się ten pomysł podoba Smile Jestem całkowicie pewna, że wiele osób bardzo chętnie skorzysta z tego typu pomocy; samotne mamy będą szczęśliwe, że dziecko ma męskie towarzystwo; samotni tatusiowie będą zadowoleni, że mają jakąś latorośl pod opieką, której można świat pokazać…

Tak to wszystko pięknie wygląda, oby się udało Smile

Zadaję sobie tylko jedno pytanie. Wiele matek, które być może skorzystają z tego pomysłu, być może już korzystają, jak również z pomocy znajomych, babć, cioć i kuzynek, chętnie udostępnia swoje dziecko innym osobom; w ten sposób poznaje ono różne punkty widzenia, nowe zabawy, dowiaduje się wielu rzeczy, a mama może w tym czasie załatwić jakieś swoje sprawy… I mając taką świadomość, wiele z tych właśnie mam z uporem maniaka odmawia kontaktu dziecka z ojcem.

Dlaczego? Ano, ze złośliwości. Bo tak.  Ale obcej osobie to można?

Wiecie co, ja nie rozumiem…

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne, opieka nad dziećmi, o życiu, wychowanie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 Responses to Nie rozumiem

Dodaj komentarz