Mała prywata

Dzisiaj wpis zupełnie inny niż do tej pory. A konkretnie o tym, że poszukujemy ojców oraz matek, a także ludzi niedoświadczonych jeszcze w rodzicielstwie, którym nie jest obce dobro dziecka i idea równowagi obojga rodziców. Kryterium jest fakt zamieszkiwania na terenie lub okolicach Łodzi w celu… no właśnie jeśli chodzi o cele, to jest ich kilka.

Po pierwsze chcemy wspierać tych którzy szukają kontaktu ze swoimi dziećmi, chcą je wychowywać, chcemy również, żebyśmy mogli nauczyć się od siebie i czerpać z własnych doświadczeń, ale też uczyć się na błędach i jak tych błędów nie popełniać. Jest też kilka pomysłów do zrealizowania na rzecz zmiany świadomości społeczeństwa w kwestii wychowania, pewnie parę innych też by się znalazło, a może tkwią w głowach Was, którzy nas czytacie. Dajcie znać, że jesteście. Kontakt przez bloga: michal@nocotytato.org.pl

GD Star Rating
loading...
Mała prywata, 4.5 out of 5 based on 4 ratings
Ten wpis został opublikowany w kategorii system wartości, ogólne, miłość rodziców, być ojcem, być matką, mężczyźni i kobiety, wychowanie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz