Fuzja z portalem i forum „W stronę ojca”

W stronę ojcaSzanowni Państwo,

Wielu ojców w Polsce, a także w innych, słabiej rozwiniętych cywilizacyjnie krajach, nie ma możliwości wychowywania swoich Dzieci. Wielu ojców nie chce wychowywać swoich Dzieci. Wielu też nie umie Ich wychowywać.

Poza oczywistymi patologiami, najczęściej, ten deficyt Taty w życiu potomków nie jest przez Niego ani zamierzony ani zawiniony. Nie będziemy się tutaj zajmować szukaniem winnych. Znacznie ciekawsze jest szukanie sposobów, aby Dzieciom ten brak zlikwidować albo przynajmniej zniwelować.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy pomysły na działanie. Tak bywa również wśród aktywnych i chętnych do rozwiązywania problemów ojców. Niestety, w rozdrobnieniu trudno jest mówić stanowczo i wyraźnie. Rzadko też bywa się słyszanym. A zarówno dla założycieli portalu i forum W stronę ojca jak i dla autorów blogu no co ty Tato główną ideą było i jest wywołanie publicznej dyskusji nad kondycją ojcostwa i aktywny w niej udział.

Postanowiliśmy zatem połączyć nasze siły, podjąć aktywną współpracę i pokazać, że razem można więcej osiągnąć. W przyszłości planujemy również współpracę z innymi środowiskami i organizacjami, które chcą działać na rzecz powrotu Taty do wychowania Dzieci. Na razie realizujemy fuzję http://wstroneojca.pl z http://nocotytato.org.pl.

Siła największego portalu i forum ojcowskiego oraz największego ojcowskiego blogu nie wynika z potęgi finansowej, politycznej czy organizacyjnej. Naszą siłą jesteście Wy, którzy nas czytacie, komentujecie, którzy lubicie u nas i z nami podyskutować. Jeżeli nadal będziecie z nami, jeżeli będziecie nas wspierać, razem będziemy mogli przekonywać nieprzekonanych, że każde Dziecko zasługuje na dwoje rodziców.

Aby nasza fuzja przyniosła pożytek, trzeba w nią zainwestować sporo pracy. Zapraszamy osoby gotowe zaangażować swój czas i swoje szare komórki. Nie obiecujemy korzyści. Nie załatwimy za nikogo jego własnych spraw. Ale możemy obiecać udział w ciekawym przedsięwzięciu i współtworzenie jego sukcesu. Zapraszamy do aktywnego udziału w tworzeniu tych inicjatyw.

Fuzja wymaga również pewnych nakładów finansowych. Większość z nich ponieśliśmy już z cegiełek od życzliwych nam osób lub z własnych kieszeni. Ale jeszcze trochę nam brakuje. Gdyby ktoś miał możliwość i chęć wesprzeć nasze wspólne przedsięwzięcie finansowo, to każde 50 czy 100 zł będzie mile widziane. Jest to jednorazowa potrzeba związana z fuzją. Bieżące funkcjonowanie utrzymujemy własną pracą i własnymi nakładami. Nie chcemy też mieszać działalności publicznej z zarobkową – dlatego nasze serwisy będą wolne od reklam.

Każdy głos jest ważny – zarówno w dyskusjach czy akcjach na blogu, jak i podczas rozmowy na forum. Zapraszamy do aktywnej lektury, komentowania, spierania się, również krytykowania nas. Nikt nie ma monopolu na rację i tylko w realnej dyskusji wykuwają się poważne pomysły!

Drodzy Czytelnicy (chyba możemy zwrócić się w ten sposób do tych, którzy dotrwali w lekturze aż do tego miejsca), wierzymy, że dokonując tej fuzji, stawiamy krok w kierunku oddania Dzieciom Taty. Chodźcie z nami! Razem nie tylko raźniej, ale i dalej można zajść.

Zespół wstroneojca.pl i nocotytato.org.pl

P.S.
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą lub gotowe nas wspierać zapraszamy do kontaktu pod adresem nocotytato@nocotytato.org.pl

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz