Chuliganka dla chuliganek

Trzy newsy z frontu walki młodych o równouprawnienie płci:

1.   Pewien 25-latek dobrze się bawił zaczepiając i obrażając wpisami na portalach społecznościowych dwie 16-latki. Pewnie nie spodziewał się zemsty, jaką postanowiły zgotować mu nieletnie. Dwie młode kobiety wyważyły drzwi do mieszkania Piotra T. i zaatakowały mężczyznę deską i kamieniem.

Na pomoc chłopakowi rzuciła się jego matka, która zaczęła odciągać krewkie napastniczki od syna. W końcu spłoszone dziewczyny uciekły. Pobitemu po głowie mężczyźnie pomocy musiał udzielić lekarz.

 

W trakcie wyjaśniania sprawy wyszło na jaw, że 25-latek padł ofiarą zemsty młodych kobiet. 16-latki postanowiły “ręcznie wytłumaczyć” Piotrowi T., że nie życzą sobie, aby je zaczepiał i obrażał wpisami na portalach społecznościowych.

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,9217505,Dwie_16_latki_spuscily_lomot_25_latkowi__Musiala_go.html

2 . 16-latka po znalezieniu sobie nowego chłopaka, postanowiła pozbyć się dotychczasowego adoratora. Zaangażowała do tego nową sympatię. 20-latek wspólnie z kolegami brutalnie pobił 19-latka. Chłopak w stanie ciężkim przebywa w szpitalu, do dziś nie odzyskał przytomności.

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,103617,8742170,16_latka_postanowila_pozbyc_sie_bylego_chlopaka__19_latek.html

3. Dwie warszawskie gimnazjalistki postanowiły same rozstrzygnąć, która z nich bardziej zasługuje na względy chłopaka. W tym celu umówiły się na tzw. “solówkę”, czyli bójkę jedna na jedną.

Dziewczyny spotkały się w centrum miasta. Towarzyszyły im koleżanki, które miały pilnować, aby walka była “honorowa”. Podczas bójki jedna z nastolatek została dotkliwie pobita

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8982588,Gimnazjalistki_pobily_sie_o_chlopaka.html

Tak też można załatwić patrixa.  Po chuligańsku Wink

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 Responses to Chuliganka dla chuliganek

Dodaj komentarz