Akcja!

Kiedy mężczyzna staje przed problemami związanymi z rozstaniem z matką swoich dzieci, prędzej czy później dotrze w internecie do serwisu wstroneojca.pl oraz do forum dyskusyjnego forum.wstroneojca.pl. To miejsce, gdzie można znaleźć wiele przydatnych informacji, zasięgnąć porady i porozmawiać z osobami w podobnej sytuacji. A forum jest bodaj najbardziej żywym forum ojcowskim, w którym udział biorą zarówno panowie, jak i panie.

Ten serwis jest prowadzony przez Fundację Akcja, która również zajmuje się wydawaniem książek, lobbowaniem w sprawach ojcowskich, prowadzi poradnictwo… Osobiście poznałem prowadzącego tę fundację Roberta, kiedy wspólnie wybraliśmy się kilka lat temu do ministra Ćwiąkalskiego rozmawiać o problemach ojców. Działamy w nieco różnych tematach ale w tym samym wątku.

Postanowiliśmy się wspierać. Na stronach W stronę ojca można znaleźć informację o naszym blogu a szczególnie o Akcji 207. My zachęcamy Państwa do przekazywania 1% z podatku na Fundację Akcja. Wierzymy, że spożytkują te pieniądze dla dobra sprawy dzieci i ich ojców!

GD Star Rating
loading...
Ten wpis został opublikowany w kategorii ogólne, miłość rodziców, rozstanie, o życiu, być ojcem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz