Dzieci proszą: Ratujcie naszą rodzinę!

Sprawa Rodzinnego Domu Dziecka państwa Berlińskich

Pod takim tytułem pojawił się dzisiaj artykuł Anny Wacławik-Orpik przy współpracy Agnieszki Rogal na portalu gazeta.pl. Zapraszam wszystkich do czytania. Nie ma sensu cytować szczegółowo. Wystarczy wspomnieć, że jest tam nie tylko o ludzkiej zawiści, ale i o polityce i o przekupywaniu dzieci przez urzędników. Jest i o tym, że prokuratura nie znalazła podstaw do prowadzenia postępowania. Mimo to urzędnicy powołują się na postępowanie prokuratorskie.

Zapraszamy do lektury artykułu na portalu gazeta.pl.

Ponawiamy również nasze zaproszenie do udziału w wydarzeniu na Facebooku. Trudno podać dokładną liczbę uczestników wydarzenia, bo w czasie pisania tego krótkiego tekstu wzrosła o jakieś 15%. To oznacza, że coraz więcej osób jest gotowych wyrazić swój sprzeciw wobec urzędniczej bezduszności i solidarność z państwem Berlińskimi i ich wychowankami.

Przypominamy również o naszym głównym tekście w tej sprawie – System opieki społecznej niszczy ludzi dobrej woli! W nim znajdują się instrukcje, w jaki sposób napisać i wysłać list protestacyjny do Rzecznika Praw Dziecka z kopią do Wojewody, Starostwa i do mediów. Serdecznie zapraszamy do wyrażenia swojego sprzeciwu. Nie pozwólmy skrzywdzić dzieci, które i tak nie miały w życiu łatwo. Zwłaszcza przed najbardziej rodzinnymi świętami Bożego Narodzenia podzielmy się swoim sercem z potrzebującymi!

GD Star Rating
loading...
Sprawa Rodzinnego Domu Dziecka państwa BerlińskichCzy urzędnik może kpić z obywatela?
Ten wpis został opublikowany w kategorii decyzje w ważnych sprawach dzieci, sądy, urzędy, instytucje, prawo i praktyka, akcje no co ty Tato, prawa dziecka, ratujmy rodzinny dom dziecka państwa Berlińskich. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz